Składniki

Odkryj moc islandzkiej natury

Wyjątkowe kosmetyki z krainy lodu i ognia!

Alchemilla Vulgaris Extract - Wyciąg z przywrotnika

Alchemilla Vulgaris Extract - Wyciąg z przywrotnika

Przywrotnik pospolity to naturalnie występująca na Islandii roślina, która od wielu dziesięcioleci wykorzystywana jest jako skuteczny środek leczniczy. Ziele przywrotnika stosowane jest również w produkcji różnego rodzaju kremów, toników i maseczek. Wyciąg z przywrotnika łagodzi skutki starzenia się skóry, wygładza zmarszczki i bruzdy. 

Roślina ta pomaga w leczeniu trądziku, zmniejszając rozszerzone pory, oraz niwelując związane z trądzikiem przebarwienia. Dodatkowo przywrotnik działa jako uszczelniacz na naczynia krwionośne.

Dzięki tym właściwościom, wyciąg z przywrotnika znalazł uznanie specjalistów i jest jednym ze składników wśród najskuteczniejszych i najbardziej popularnych produktów Purity Herbs.

Produkty Purity Herbs, które zawierają wyciąg z przywrotnika 

Beata Zacharczyk
@Eye Gel ~ Żel pod oczy
Read More
Produkt bardzo wydajny, delikatny - nie podrażnia. Ma przyjemny, ziołowy zapach. Po prawie dwóch miesiącach stosowania 2x dziennie zauważyć można napięcie skóry wokół oczu i spłycenie drobnych zmarszczek. Jeden z najlepszych produktów na okolice oczu, jaki stosowałam.
Marta Jabłońska
@Joint relief oil ~ Olej na ból stawów
Read More
Lekko rozgrzewa, nie wywołuje podrażnienia, szybko się wchłania. Stosuję dość krótko, ale mam wrażenie, że ból stawu i mięśni się zmniejszył. Olejek ponadto przyjemnie pachnie. Polecam.
Natalia Kubicius
@Chamomilla Cream ~ Krem rumiankowy
Read More
Krem bardzo wartościowy, elegancko zapakowany, spełnia swoją rolę. Zdecydowanie godny polecenia!
Dorota Sowińska-Kobelak
@Rose Wonder ~ Różany Cud
Read More
Polecam Wszystkim Paniom. Produkt jest doskonały! Żałuję, że nie możecie zobaczyć mojej buzi!!
Maja Klakočar-Pawlonka
@Berry Boost ~ Jagodowa Moc
Read More
Bardzo dobry krem, stosuje rano i wieczorem, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu na skórze a dodatkowo pięknie pachnie świeżymi ziołami. Po tygodniu regularnego stosowania widzę wyraźną poprawę, skóra jest wygładzona i odżywiona a przebarwienia są mniej widoczne. Polecam produkt!
Marta Bernard
Marta Bernard
@Hand Care ~ Krem do rąk
Read More
Polecam
Previous
Next